Warsztaty

Warsztaty z dziećmi

WARSZTATY Z DZIEĆMI – NA CZYM POLEGAJĄ?

Warsztaty z dziećmi to zajęcia, na których uczymy dzieci nowych rzeczy. Nauki najczęściej odbywają się w połączeniu z zabawą, przez co dzieci mogą szybciej przyswoić wiedzę. Oczywiście do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde z nich jest inne. Warsztaty prowadzone są w grupach. Nauczyciele prowadzący zajęcia mają przygotowane wszystkie potrzebne materiały, aby dziecko wyniosło z nich jak najwięcej wiedzy. Podczas zajęć nauczyciele mogą wychwycić ukryte talenty i potrzeby każdego dziecka, które później będziemy rozwijać. Warsztaty z dziećmi prowadzone są w przyjaznej atmosferze, tak aby dzieci czuły się na nich swobodnie i chętnie na nie wracały. Oczywiście na zajęciach nie może zabraknąć dobrej zabawy, tańca i muzyki – to bardzo rozluźnia dzieci i sprawia, że chętniej się uczą.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest zapoznanie dziecka z różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie u nich sprawności manualnej oraz pasji. Dzieci na zajęciach uczą się również samodzielności oraz współpracy w grupie, co jest bardzo ważne w rozwoju każdego z nich. Warsztaty pełne są ruchu i dobrej zabawy. Znajdzie się również czas na odpoczynek czy gry i zabawy w grupie. Potem dzieci będą potrafiły samodzielnie wykonać rysunek, napisać literki czy rozróżniać kolory. To także zajęcia, na których poznają nowe smaki, zapachy i dźwięki.

Rozwijając swoje pasje dzieci szybciej i chętniej się uczą, dlatego warto jest zapisać je na takie zajęcia. Dbajmy o nasze dzieci i ich rozwój.