Pozostałe

TABLICA SZKOLNA

TABLICA SZKOLNA
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 97,30 PLN
Stara cena: 139,00 PLN
Producent: House Of TOYS
Model: 440336
EAN: 3606454403366
Opis produktu

Zabawka idealna nie tylko w domu, ale i w przedszkolu czy szkole. Po rozłożeniu tablicą może się bawić kilkoro dzieci. Z jednej strony jest magnetyczna tablica, na której można układać słowa lub liczby za pomocą magnesów (nie są dołączone do zestawu), z drugiej strony jest czarna tablica do rysowania kredą. U góry można zamontować rulon papieru, który można rozwinąć i rysować lub malować po nim. Rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka. Pomaga w nauce pisania i liczenia.

Zestaw zawiera: tablicę stojącą z podstawką na przybory, której wysokość można regulować.
Zabawka wykonana z drewna.
Wymiary tablicy: 45 x 42 x 83-98 cm.
Zabawka jest ładnie zapakowana, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
Wiek: +3 lata.

 

House of Toys to francuska marka drewnianych zabawek, produkowanych w zgodzie z naturą. Wśród nich możemy znaleźć układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, rowerki biegowe, instrumenty.
Oglądając zabawki tej marki nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie House of Toys.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]