Klocki

MAGNETYCZNA CIUCHCIA

MAGNETYCZNA CIUCHCIA
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 66,00 PLN
Stara cena: 109,00 PLN
Producent: House Of TOYS
Model: 450354
EAN: 360645 450354 7
Opis produktu

Wspaniała drewniana ciuchcia na sznureczku, z magnetycznymi klockami do układania.
Drewniany pociąg składa się z trzech wagoników, na które nakładamy klocki o różnych kształtach.  Zapewnia miłą i wciągającą zabawę dla najmłodszych. Zabawa pomaga rozwijać zdolności manualne i w znaczący sposób rozwija wyobraźnię. Dzięki dołączonemu sznureczkowi spełnia również funkcję zabawki do ciągania co wspomaga rozwój motoryki dziecka, a wspólne spacery i zabawa z dzieckiem będą jeszcze ciekawsze.


Zestaw zawiera 3 wagoniki  oraz 14 magnetycznych klocków.

Wymiary: 48 x 6 x 14 cm.
Zabawka jest ładnie zapakowana, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
Wiek: +12 miesięcy

 

House of Toys to francuska marka drewnianych zabawek, produkowanych w zgodzie z naturą. Wśród nich możemy znaleźć układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, rowerki biegowe, instrumenty.
Oglądając zabawki tej marki nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie House of Toys.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]