Gry

GRA CZTERY OKNA

GRA CZTERY OKNA
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 76,30 PLN
Stara cena: 109,00 PLN
Producent: House Of TOYS
Model: 784554
EAN: 3155287845541
Opis produktu

Myśl strategicznie i pierwszy ułóż 4 otwarte okna w linii. Uważaj, blokuj ruchy przeciwnika, by on Cię nie ubiegł! Gra w ogólnym zarysie przypomina kółko i krzyżyk, lecz nie powinno to Ciebie zwieść. Tutaj musisz wykazać się dużo większym sprytem i umiejętnie zaplanować strategię gry. Nie możesz postawić żetonu w dowolnym miejscu - zawsze spadnie na najniższy poziom w każdej kolumnie! Dzięki temu gra staje się wyzwaniem nawet dla całkiem wprawnych "kombinatorów". Za to satysfakcja z przechytrzenia przeciwnika jest wiele razy większa. Pierwszy gracz wrzuca swoje okno - żeton do wybranej przez niego kolumny. Okno zajmuje najniższą pozycję. Gracze wrzucają swoje okna na przemian, aż jeden z nich ułoży cztery otwarte okna w poziomie, pionie lub ukosie.

Zabawka wykonana z kartonu.
Wymiary pudełka: 30 x 9 x 25 cm.
Zabawka jest ładnie zapakowana, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
Wiek: +3 lata.

 

House of Toys to francuska marka drewnianych zabawek, produkowanych w zgodzie z naturą. Wśród nich możemy znaleźć układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, rowerki biegowe, instrumenty.
Oglądając zabawki tej marki nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie House of Toys.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]