Zabawki edukacyjne i interaktywne

Dumel Discovery Doktor euGeniusz

Dumel Discovery Doktor euGeniusz
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 119,00 PLN
Producent: Discovery
Model:
Opis produktu

Szalony doktorek euGeniusz zaprasza do zabawy!

Szalony doktorek euGeniusz zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania i sprawdzenia poziomu swojej wiedzy z różnych dziedzin życia. Gra rozpocznie się gdy przełączysz euGeniusza na pozycję ON. Doktorek wprowadzi Was do zabawy wypowiadając kolejne komendy. Wszystko co musicie od tej pory zrobić, to po prostu słuchać go uważnie i wykonywać jego polecenia.

Sprawdź ile wiesz!

Jako gracze, będziecie musieli podawać hasła z jakiejś kategorii, pamiętajcie jednak, że odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Żeby nie było zbyt łatwo euGeniusz stosuje różne utrudnienia odwracając nagle kierunek gry lub prosząc uczestników, aby swoje odpowiedzi podawali zmienionym głosem. Bądź szybki i czujny! Nasz doktorek jest niecierpliwy, więc na odpowiedź nie masz zbyt wiele czasu.

500 różnych zagadnień.

Gracze, którzy nie udzielą poprawnej odpowiedzi w wyznaczonym czasie otrzymują kolorowe zera. Ten z nich, który na koniec rozgrywki zgromadzi ich najmniej – wygrywa! Dr euGENIUSZ dysponuje aż 500 tematami, a to oznacza długie godziny zabawy dla całej rodziny. Przygotuj się na niekontrolowane wybuchy śmiechu i trwałą poprawę humoru – nasz bystry naukowiec nie oszczędzi tego nikomu!

 


Gra: słowna /liczbowa /edukacyjna, tematyka: rodzinna /towarzyska /losowa.
Przedział wiekowy: od 6 lat, zalecana liczba graczy 2 - 10 osób. Czas rozgrywki ok. 10 minut.
Zapakowane w ozdobne pudełko. Wymiary: 26 x 26,8 x 33,4 cm.

Kolory zabawki mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.
Zabawka zgodna z normami CE.


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]